Кущоріз Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo
Фото 8 |
Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo |
|
Продуктивний акумуляторний кущоріз з ріжучою шиною збільшеної довжини для швидкої стрижки/формування багаторічного чагарнику і живоплотів. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії з лінійки пристроїв Power X-Change, який також може застосовуватися для легкого кронування дерев, тобто різання невеликих гілок товщиною до 18 мм Бездротова конструкція помітно спрощує роботу.
На відміну від бензинових моделей не дає токсичних вихлопних газів і гарантує радикально менший рівень шуму. Рухливі двоклинкові леза виготовлені з легованої сталі, обробленої лазером і пройшла ретельну алмазну заточку. У кусторезе Einhell GE-CH1855/1 Li Solo передбачена функція зворотного обертання, що дозволяє вирішити проблему блокувань. Продумана ергономіка рукояток забезпечує користувачу надійний і безпечний хват інструменту, який підійде для положень високою, бічній і низькою стрижки. Захисна накладка на кінці ріжучого полотна, щиток і подвійний електричний вимикач, зупиняє леза при втраті контролю над інструментом, гарантують повну безпеку користувача. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo
Усі ціни 21 →Кусторіз акумуляторний EINHELL GE-CH 1855/1 Li - Solo, 18В PXC, 55см, крок | 3 868 грн. |
Акумуляторний кущоріз Einhell GE-CH 1855/1 Li Solo | 3 121 грн. |
Ножиці для кущів EINHELL X-Change GE-CH 1855/1 Li Solo (без акумулятора і | 3 672 грн. |
Кущоріз акумуляторний Einhell Expert Plus GE-CH 1855/1 Li - Solo (3410502) | 3 121 грн. |
Ножиці для кущів акумуляторні Einhell X-Change GE-CH 1855/1 Li Solo (без а | 3 672 грн. |