Монітор Eizo FlexScan EV2760 27 "
Відео 2Фото 16 |
Eizo FlexScan EV2760 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:PBP, Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Eizo FlexScan EV2760 27 "
Усі ціни 19 →Монітор Eizo EV2760-BKПокриття екрану: матовое / Формат зображення: 16:9 / Тип РК-матриці: IPS / Роздільна здатність: Wide Quad HD (2560x1440) / Ча... щес реакції, мс: 5 / Кут огляду, гор / верт: 178°/178° / Роз'єми: USB, DVI, HDMI, DisplayPort / Частота оновлення екрану, Гц: 60 / Стандарт VESA: 100x100 / Діагональ: 27" Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років Гарантія: від виробника Поскаржитись | 21 220 грн. |
Монитор Eizo EV2760-BKПокрытие экрана: матовое / Формат изображения: 16:9 / Тип ЖК-матрицы: IPS / Разрешение: Wide Quad HD (2560x1440) / Время реак... щеции, мс: 5 / Угол обзора, гор / верт: 178°/178° / Разъемы: USB, DVI, HDMI, DisplayPort / Частота обновления экрана, Гц: 60 / Стандарт VESA: 100x100 / Диагональ: 27" ЦифраЗ нами 7 роківГарантія: від виробника Поскаржитись | 21 220 грн. |
РК монітор Eizo EV2760-WTВисока роздільна здатність і компактний розмір
EV2760 оснащений 27-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю WQHD (2560... щеx 1440), яка відображає на 78% більше пікселів, ніж стандартна роздільна здатність Full HD (1920 x 1080). Це дозволяє легко відкривати кілька вікон на одному екрані - наприклад, браузер, аркуш Excel і текстовий процесор. Монітор має надзвичайно тонкі рамки, меншу ширину корпусу - лише 611,7 мм і нову регульовану підставку для широкого діапазону налаштування.
Розумне використання простору
Розмістіть ноутбук або планшет під монітором, щоб створити зручну конфігурацію з двома екранами. Нова підставка дозволяє регулювати висоту екрану до 169 мм, що на 14 мм більше, ніж у попередньої моделі. Це рішення дає вам більше робочого простору для відображення бізнес-додатків Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 24 167 грн. |
Монітор Eizo EV2760-WT | 24 420 грн. |
Монитор Eizo FlexScan EV2760-WT (EV2760-WT)предоплата Універсальний монітор Eizo FlexScan EV2760-WT для дому та офісуУніверсаль Dnn.in.uaМенше року (Львів) Поскаржитись | 24 500 грн. |
ще 14 пропозицій
Серія Eizo FlexScan (професійні)Порівняти в таблиці →
від 15 940 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 17 360 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 28 160 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 39 480 грн.
21 ", 1600x1200 (4:3), IPS, відгук 6 мс, 76 Гц, VGA, DVI-D, DisplayPort
від 15 010 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 76 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 20 196 грн.
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, TÜV Rheinland
від 21 220 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 22 977 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 17 400 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 45 200 грн.
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 10 348 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 40 884 грн.
38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 9 836 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 16 240 грн.
19 ", 1280x1024 (5:4), IPS, відгук 14 мс, 61 Гц, VGA, DVI-D, DisplayPort, динаміки
від 28 840 грн.
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 61 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 7 901 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 14 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, DisplayPort, динаміки
від 19 668 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 39 999 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 13 285 грн.
23 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
Відеоогляди
EIZO FlexScan EV2760-BK модель 2020 года
6 липня 20201 466 переглядів
EIZO Flexscan EV2760 (Unboxning/Review)
16 липня 20206 588 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 17 600 грн.
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 8 мс, 120 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 16 742 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 15 272 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 19 300 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, Pantone Validated
від 18 486 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 22 999 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, USB 3.1, динаміки, HDR
від 17 680 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, TÜV Rheinland
від 17 995 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 14 900 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 28 999 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 18 720 грн.
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, HDR, TÜV Rheinland
від 15 600 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки