Монітор Eizo FlexScan EV2430 24 "
Фото 12 |
Eizo FlexScan EV2430 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 14 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Eizo FlexScan EV2430 24 "
Усі ціни 36 →Монітор Eizo FlexScan EV2430 Gray (EV2430-GY) | 8 129 грн. |
Монітор Eizo EV2430-GY Light Grey | 8 178 грн. |
Монитор Eizo EV2430-GY Light Grey | 8 178 грн. |
Монитор EIZO EV2430-GY | 8 169 грн. |
Монитор 24,1" Eizo EV2430-GY | 8 169 грн. |
ще 20 пропозицій