Подовжувач ElectroHouse Garant EH-2216
ElectroHouse Garant EH-2216 2 м5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ElectroHouse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ElectroHouse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ElectroHouse Garant EH-2216
Подовжувач 4 гнізда без заземлення 5 м ElectroHouse EH-2216 | 169 грн. |
Подовжувач Electro House 4 гнізда без заземлення 5 м Білий (EH-2216) | 202 грн. |
Подовжувач 4 гнізда Б/З 5 м EH-2216 Electro House | 169 грн. |
Модификації ElectroHouse Garant EH-2216
Ціни на ElectroHouse Garant EH-2216 |
---|---|---|---|---|
ElectroHouse Garant EH-2214 | від 118 грн. | 3 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2216 | від 169 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →