Подовжувач ElectroHouse Garant EH-2250
ElectroHouse Garant EH-2250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ElectroHouse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ElectroHouse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ElectroHouse Garant EH-2250
Подовжувач Electro House 6 гнізд з кнопкою із заземленням 2 м Білий (EH-22 | 329 грн. |
Подовжувач ELECTROHOUSE 2м 6 гнізд С/З із кнопкою EH-2250 | 322 грн. |
Подовжувач 6 гнізд З/З з кнопкою 2 м EH-2250 Electro House | 345 грн. |
Відеоогляди
Модификації ElectroHouse Garant EH-2250
Ціни на ElectroHouse Garant EH-2250 |
---|---|---|---|---|
ElectroHouse Garant EH-2250 | від 322 грн. | 3 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2251 | від 329 грн. | 3 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2252 | від 361 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →