Подовжувач ElectroHouse Garant EH-2209
ElectroHouse Garant EH-2209 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ElectroHouse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ElectroHouse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ElectroHouse Garant EH-2209
Подовжувач 3 гнізда без заземлення 3 м ElectroHouse EH-2209 | 121 грн. |
Подовжувач Electro House 3 гнізда без заземлення 3 м Білий (EH-2209) | 146 грн. |
Подовжувач 3-гнізда 3м без заземлення Garant-білий "Electro House" EH-2209 | 185 грн. |
Подовжувач 3 гнізда Б/З 3 м EH-2209 Electro House | 121 грн. |
Модификації ElectroHouse Garant EH-2209
Ціни на ElectroHouse Garant EH-2209 |
---|---|---|---|---|
ElectroHouse Garant EH-2208 | від 102 грн. | 3 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2209 | від 121 грн. | 4 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2210 | від 152 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →