Подовжувач ElectroHouse Garant EH-2222
ElectroHouse Garant EH-2222 2 м5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ElectroHouse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ElectroHouse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ElectroHouse Garant EH-2222
Подовжувач 4 гнізда із заземленням з кнопкою 5 м ElectroHouse EH-2222 | 250 грн. |
Подовжувач Electro House 4 гнізда із заземленням з кнопкою 5 м Білий (EH-2 | 301 грн. |
Подовжувач 4 гнізда З/З з кнопкою 5 м EH-2222 Electro House | 251 грн. |
Модификації ElectroHouse Garant EH-2222
Ціни на ElectroHouse Garant EH-2222 |
---|---|---|---|---|
ElectroHouse Garant EH-2220 | від 241 грн. | 1 пропозиція | ||
ElectroHouse Garant EH-2222 | від 250 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →