Подовжувач ElectroHouse Garant EH-2219
ElectroHouse Garant EH-2219 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ElectroHouse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ElectroHouse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ElectroHouse Garant EH-2219
Подовжувач 4 гнізда із заземленням 5 м ElectroHouse EH-2219 | 207 грн. |
Подовжувач Electro House 4 гнізда із заземленням 5 м Білий (EH-2219) | 262 грн. |
Подовжувач 4 гнізда З/З 5 м EH-2219 Electro House | 207 грн. |
Модификації ElectroHouse Garant EH-2219
Ціни на ElectroHouse Garant EH-2219 |
---|---|---|---|---|
ElectroHouse Garant EH-2217 | від 155 грн. | 3 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2218 | від 164 грн. | 3 пропозиції | ||
ElectroHouse Garant EH-2219 | від 207 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →