Пральна машина Electrolux EW6TN5261FP білий
Electrolux EW6TN5261FP білий 2023 рікнизька витрата води |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EW6TN5261FP білий
Усі ціни 7 →Пральна машина Electrolux EW6TN5261FP | 15 456 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW6TN5261FP | 17 238 грн. |
Electrolux EW6TN5261FP | 14 580 грн. |
Пральна машина автоматична Electrolux EW6TN5261FP | 16 999 грн. |
Electrolux SensiCare 600 EW6TN5261FP | 15 840 грн. |
Electrolux SensiCare 600 EW6TN5261FP | 16 236 грн. |
Electrolux SensiCare 600 EW6TN5261FP | 16 632 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →