Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6SN306SPX чорний (914 340 344)
Фото 6 |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN306SPX чорний |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux PerfectCare 600 EW6SN306SPX чорний
Усі ціни 15 →Пральна машина Electrolux EW6SN306SPX | 16 942 грн. |
ELECTROLUX EW6SN306SPX | 19 316 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW6SN306SPX | 19 904 грн. |
Electrolux EW6SN306SPX | 15 210 грн. |
Пральна машина автоматична Electrolux EW6SN306SPX EW6S306SPX | 15 199 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →