Бойлер Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0
Відео 2Фото 3 |
Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0 |
|
Можливість керування через інтернет. Wi-Fi модуль купується окремо
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0 | 7 999 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0 | 8 000 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0 | 8 002 грн. |
6 0 0 0 |
потік через рік після експлуатації швидкість нагрівання протек у місці, де розташовувався термостат, бойлер перегрівся і відрубався. Андрей: користуюся Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0 більше року |
Два роки це диво техніки у мене було. Включав тільки коли відключали воду. Бак потік, хоча гарантія 8 років на бак. Ні. Хіба що універсальне кріплення. Бак довго не прослужить. користуюся Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 більше року |
Робили ремонт. Роздільна ванна туалет. Гарно вписався в інтер'єр у туалеті. Пропрацював без нарікань 1 рік та 2 місяці і почав капати. Капав потихеньку 30-50 мл.л води за 12 год. Все продовжувало працювати, тому враховуючи, що маленькі діти і тепла вода потрібна постійно, вирішили дотягнути до весни і усувати недоліки. Але одного дня прилад перестав гріти і довелося його вимкнути. За витрачені кошти і з досвіду (це бойлер був 3 м після Atlantic VM100 4 роки (лопнув бак), і Elektrolux EWH100 Magnum відпрацював 7 років навіть без обслуговування і був демонтований у робочому стані через ремонт) без сумніву вибрали бойлер тієї ж марки, але не врахували країну виробник. Якщо попередній був зроблений у Європі, то придбаний - Китай. Це була помилка. Зараз підбираємо бойлер відповідний за розташуванням труб, габарити, сухі ТЕНи та відповідні країни виробник з нормальними стандартами якості. Зовнішній вигляд та параметри в описі. Несподівані несправності, яких, судячи з опису, не повинно було бути. alexandr kovalenko: користуюся Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 більше року |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
anonim
25 квітня 2020, 08:47
Какого размера анод для анод для бойлера электролюкс ewh 30 ctnturio iq #
Відеоогляди
Модификації Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0
Ціни на Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 30 Centurio IQ 2.0 | від 7 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 50 Centurio IQ 2.0 | від 8 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 80 Centurio IQ 2.0 | від 11 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EWH 100 Centurio IQ 2.0 | від 12 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →