Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6F429BP білий
Фото 5 |
Electrolux PerfectCare 600 EW6F429BP білий Series 600низька витрата води |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux PerfectCare 600 EW6F429BP білий
Усі ціни 10 →Пральна машина Electrolux EW6F429BP | 19 841 грн. |
Пральна машина автоматична Electrolux EW6F429BP | 19 250 грн. |
ELECTROLUX EW6F429BP | 27 337 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW6F429BP | 22 591 грн. |
Electrolux EW6F429BP | 19 020 грн. |
ще 5 пропозицій
Корисно знати:
Fuzzy Logic
Система електронної оцінки кількості білизни. Після порівняння отриманих результатів з таблицею, яка зберігається в пам'яті процесора, обираються параметри прання (об'єм води, час циклу прання, кількість полоскань, швидкість обертів барабана при пранні і віджиманні тощо). Таким чином досягається оптимальне використання ресурсів та часу під час прання.
Fuzzy Logic
РекомендуємоПорівняти в таблиці →