Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6SN0506OP білий
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN0506OP білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux PerfectCare 600 EW6SN0506OP білий
Усі ціни 8 →Пральна машина автоматична Electrolux EW6SN0506OP | 15 063 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW6SN0506OP | 14 534 грн. |
Пральна машина автоматична Electrolux EW6SN0506OP | 14 199 грн. |
Electrolux SensiCare 600 EW6SN0506OP | 13 360 грн. |
Electrolux SensiCare 600 EW6SN0506OP | 13 694 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →