Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406BPI білий (914 340 644)
Фото 7 |
Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406BPI білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux PerfectCare 600 EW6SN406BPI білий
Усі ціни 12 →Пральна машина Electrolux EW6SN406BPI | 15 194 грн. |
Electrolux EW6SN406BPI | 18 040 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW6SN406BPI | 17 325 грн. |
Electrolux EW6SN406BPI | 14 550 грн. |
Пральна машина автоматична Electrolux EW6SN406BPI | 14 818 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →