Духова шафа Electrolux SteamBoost EOB 7S31V (944 184 891)
Фото 6 |
Electrolux SteamBoost EOB 7S31V |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux SteamBoost EOB 7S31V
Усі ціни 23 →Духовка електрична Electrolux EOB7S31V | 38 707 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOB7S31V | 34 000 грн. |
ELECTROLUX EOB7S31V | 34 250 грн. |
Встраиваемый духовой шкаф Electrolux EOB7S31V | 34 599 грн. |
Духова шафа електрична Electrolux EOB7S31V | 41 914 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Electrolux SteamBoost EOB 7S31V
Ціни на Electrolux SteamBoost EOB 7S31V |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBoost EOB 7S31V | від 32 400 грн. | 23 пропозиції | ||
Electrolux SteamBoost EOB 7S31X | від 27 180 грн. | 63 пропозиції | ||
Electrolux SteamBoost EOB 7S31Z | від 30 199 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →