Автомобільний інвертор Elegant Comfort Maxi EL 101 401
Фото 4 |
Elegant Comfort Maxi EL 101 401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elegant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elegant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elegant Comfort Maxi EL 101 401
Інвертор живлення / перетворювач напруги Elegant MAXI 1000/2000 Вт (EL 101 | 2 616 грн. |
Перетворювач напруги 12V-220V 1000W 2000W+1USB+2 Розетки Elegant 101 401 | 2 780 грн. |
Інвертор живлення (перетворювач напруги) 12-220В 1000/2000ВТ Elegant Maxi | 2 831 грн. |
Модификації Elegant Comfort Maxi EL 101 401
Ціни на Elegant Comfort Maxi EL 101 401 |
---|---|---|---|---|
Elegant Comfort Maxi EL 101 400 | від 1 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Elegant Comfort Maxi EL 101 401 | від 2 616 грн. | 3 пропозиції | ||
Elegant Comfort Maxi EL 101 402 | від 4 620 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →