Варильна поверхня ELEYUS Magenta 60 IS CF нержавіюча сталь
Фото 15 |
ELEYUS Magenta 60 IS CF нержавіюча сталь 2021 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Magenta 60 IS CF нержавіюча сталь
Усі ціни 51 →Eleyus Eleyus MAGENTA 60 IS CF | 6 909 грн. |
Варильна поверхня Eleyus Magenta 60 IS CF | 4 939 грн. |
ELEYUS MAGENTA 60 IS CF | 6 554 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Magenta 60 IS CF | 6 000 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS MAGENTA 60 IS CF | 6 285 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Magenta 60 IS CF
Ціни на ELEYUS Magenta 60 IS CF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Magenta 60 BG CF бежевий | від 5 199 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Magenta 60 WH CF білий | від 5 199 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Magenta 60 IS CF нержавіюча сталь | від 4 898 грн. | 54 пропозиції | ||
ELEYUS Magenta 60 BL CF чорний | від 5 004 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →