Пральна машина ELEYUS WMFD 08 1200 білий
Фото 16 |
ELEYUS WMFD 08 1200 білий 2022 рік |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS WMFD 08 1200 білий
Усі ціни 18 →Пральна машина ELEYUS WMFD 08 1200 I | 17 680 грн. |
Пральна машина ELEYUS WMFD 08 1200 | 19 439 грн. |
Стиральная машина Eleyus Wmfd 08 1200 | 17 751 грн. |
стир. машина eleyus wmfd 08 1200 i | 17 931 грн. |
Стиральная машина Eleyus WMFD 08 1200 I | 17 474 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →