Пральна машина ELEYUS WMF1 05 1000 білий
Фото 12 |
ELEYUS WMF1 05 1000 білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS WMF1 05 1000 білий
Усі ціни 25 →ELEYUS WMF1 05 1000 | 14 412 грн. |
Пральна машина ELEYUS WMF1 05 1000 | 15 339 грн. |
Пральна машина автоматична Eleyus WMF1 05 1000 | 9 495 грн. |
Стиральная машина Eleyus WMF1 05 1000 | 10 208 грн. |
ELEYUS WMF1 05 1000 | 14 340 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →