Змішувач Emmevi Tiffany 6004
Emmevi Tiffany 6004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Tiffany 6004
Усі ціни 17 →Змішувач для біде Emmevi TIFFANY BO6004 бел-золото | 12 399 грн. |
Змішувач EMMEVI TIFFANY ВО6004 білий/золотий | 12 399 грн. |
Змішувач для біде Emmevi TIFFANY граніт GBE6004 | 8 992 грн. |
Змішувач для біде Emmevi TIFFANY OR6004 золото | 8 590 грн. |
Змішувач для біде Emmevi TIFFANY SC6004 мат-хром | 7 587 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Emmevi Tiffany 6004:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →