Змішувач Emmevi Laguna 40514
Emmevi Laguna 40514 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Laguna 40514
Усі ціни 7 →Змішувач для біде Emmevi LAGUNA Old БРОНЗА BR40514 | 10 244 грн. |
Emmevi Laguna 40514 | 10 496 грн. |
Emmevi Laguna 40514 | 10 752 грн. |
Emmevi Laguna 40514 | 10 240 грн. |
Змішувач для біде EMMEVI Laguna BR 40514 | 10 243 грн. |
Змішувач Emmevi LAGUNA Біде Old ХРОМ СR40514 | 7 821 грн. |
Змішувач для біде EMMEVI Laguna CR 40514 | 7 821 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Emmevi Laguna 40514:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →