Кухонний ніж RiNGEL Tapfer RG-5121/9 (6834313)
RiNGEL Tapfer RG-5121/9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Tapfer RG-5121/9
Усі ціни 6 →RINGEL Tapfer (RG-5121/9) RG-5121/9 | 179 грн. |
Ringel RG-5121/9 | 109 грн. |
Ніж сирний Ringel Tapfer 165 мм (RG-5121/9) | 110 грн. |
Ніж для сиру RINGEL Tapfer RG-5121/9 | 126 грн. |
Ніж Ringel Tapfer для сиру 16.5 см нержавіюча сталь RG-5121/9 | 100 грн. |
Кухонний ніж Ringel Tapfer Cheese (RG-5121/9) | 129 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →