Сковорідка Con Brio CB-2006 20 см
Con Brio CB-2006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2006 20 см
Усі ціни 7 →Сковорода без крышки Con Brio 20 см 2006-CB | 348 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2006 | 500 грн. |
Сковорода Con Brio Eco Granite Galaxy Line 20 см CB-2006 0018034 | 594 грн. |
Сковорідка Con Brio Galaxy Line 20 см CB-2006 | 364 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Con Brio Eco Granite 20 см (CB-2006) | 464 грн. |
Сковорода Con Brio Galaxy Line 20 см | 359 грн. |
Сковорода Con Brio CB-01 CB-2006 | 315 грн. |
Модификації Con Brio CB-2006
Ціни на Con Brio CB-2006 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2006 20 см | від 315 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-2406 24 см | від 353 грн. | 9 пропозицій | ||
Con Brio CB-2806 28 см | від 455 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →