Прасувальна дошка Eurogold 43258A
Eurogold 43258A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold 43258A
Дошка для прасування Eurogold 43258A 120х38 см колір в асортименті | 1 435 грн. |
Прасувальна дошка Simplex 120 х 38 см (43258A) 43258A | 1 401 грн. |
Simplex Прасувальна дошка Simplex 120 х 38 см (43258A) 43258A | 1 401 грн. |
Дошка прасувальна Eurogold 120 х 38 см (43258А) | 1 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →