Матрац Eurosleep Cocos-Mix 160x200
Фото 5 | від 4 908 до 8 071 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Cocos-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Cocos-Mix 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Cocos-Mix 160x200
Сортувати
Топпер Eurosleep Cocos-Mix Трикотаж 160х200 + сумка в подарок | 5 650 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 160х200 (5189) | 6 731 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 160х200 (5189) | 7 011 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) SLIM COCOS-MIX жаккард (7 см) 160x200 | 4 908 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos-Mix жакард 160x200 | 4 908 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо