Матрац Eurosleep Cocos-Mix 140x200
Фото 5 | від 4 469 до 7 345 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Cocos-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Cocos-Mix 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Cocos-Mix 140x200
Сортувати
Топпер Eurosleep Cocos-Mix Трикотаж 140х200 + сумка в подарок | 5 141 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 140х200 (5185) | 6 130 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix жаккард 140х200 (5185) | 6 385 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos-Mix трикотаж 140x200 | 5 141 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Mix трикотаж 140х200 (5201) | 7 051 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо