ДБЖ EVER Powerline RT PLUS 1000 1000 ВА (T/PWPLRT-111K00/00)
Фото 6 |
EVER Powerline RT PLUS 1000 1000 ВА |
|
Функція віддаленого увімкнення/вимкнення
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVER Powerline RT PLUS 1000 1000 ВА
Ever T/PWPLRT-111K00/00 (TPWPLRT111K0000) | 29 400 грн. |
Ever T/PWPLRT-111K00/00 (TPWPLRT111K0000) | 30 135 грн. |
Ever T/PWPLRT-111K00/00 (TPWPLRT111K0000) | 30 870 грн. |
Модификації EVER Powerline RT PLUS 1000
Ціни на EVER Powerline RT PLUS 1000 |
---|---|---|---|---|
EVER Powerline RT PLUS 1000 1000 ВА | від 29 400 грн. | 3 пропозиції | ||
EVER Powerline RT PLUS 2000 2000 ВА | від 38 320 грн. | 6 пропозицій | ||
EVER Powerline RT PLUS 3000 3000 ВА | від 54 800 грн. | 3 пропозиції |