ДБЖ Powercom SNT-1000 1000 ВА
Фото 4 |
Powercom SNT-1000 1000 ВА 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom SNT-1000 1000 ВА
Усі ціни 24 →Powercom Powercom SNT-1000 IEC 1000W online | 24 615 грн. |
ДБЖ Powercom SNT-1000 IEC, 1000ВА/1000Вт, online RS232 USB 6IEC, LCD (SNT- | 22 414 грн. |
Powercom SNT-1000 IEC, 1000ВА/1000Вт, RS232 Usb 6IEC, Lcd | 24 616 грн. |
Powercom SNT-1000 IEC, 1000ВА/1000Вт, online RS232 Usb 6IEC, Lcd | 24 616 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom SNT-1000 | 24 615 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Powercom SNT-1000
Ціни на Powercom SNT-1000 |
---|---|---|---|---|
Powercom SNT-1000 1000 ВА | від 22 409 грн. | 27 пропозицій | ||
Powercom SNT-1500 1500 ВА | від 25 789 грн. | 25 пропозицій |