ДБЖ EVER Sinline RT 1600 1600 ВА (W/SRTLRT-001K60/00)
Відео 1Фото 7 |
EVER Sinline RT 1600 1600 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVER Sinline RT 1600 1600 ВА
Усі ціни 6 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ Ever Sinline RT 1600 (W/SRTLRT-001K60/00) W/SRTLR | 31 101 грн. |
EVER SINLINE RT 1600 (W/SRTLRT-001K60/00) | 28 960 грн. |
EVER SINLINE RT 1600 (W/SRTLRT-001K60/00) | 29 684 грн. |
EVER SINLINE RT 1600 (W/SRTLRT-001K60/00) | 30 408 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Ever Sinline RT 1600 (W/SRTLRT-001K60/00) W/SRTL | 31 097 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Ever Sinline RT 1600 (W/SRTLRT-001K60/00) | 31 091 грн. |
Відеоогляди
Модификації EVER Sinline RT 1600
Ціни на EVER Sinline RT 1600 |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline RT 1600 1600 ВА | від 28 960 грн. | 6 пропозицій | ||
EVER Sinline RT 2000 2000 ВА | від 35 440 грн. | 6 пропозицій | ||
EVER Sinline RT 3000 3000 ВА | від 39 360 грн. | 6 пропозицій |