Комп'ютерне крісло Evo-Kids Indigo
Фото 7 |
Evo-Kids Indigo |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Evo-Kids Indigo
Усі ціни 38 →Детское кресло Evo-kids Indigo White / Pink (H-232 W/PN) | 1 690 грн. |
Дитяче крісло Evo-kids Indigo Blue (H-232 BL/BL) H-232 BL/BL | 1 690 грн. |
Evo-kids Дитяче крісло Evo-kids Indigo Blue (H-232 BL/BL) H-232 BL/BL | 1 690 грн. |
Дитяче крісло Evo-Kids Indigo Blue (H-232 BL/BL) | 1 690 грн. |
Детское кресло Evo-kids Indigo White / Grey (H-232 W/G) | 1 690 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →