Ванна Excellent Vesper 160x100 см
Excellent Vesper 160x100 |
|
Додатково комплектується гідромасажною системою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Vesper 160x100 см
Усі ціни 7 →Ванна асиметрична Excellent Vesper 160x100 ліва WAEX.VEL16WH | 18 499 грн. |
Ванна акрилова Excellent Vesper 160x100 см, Правостороння (WAEX.VEP16WH) | 22 900 грн. |
Ванна Акрилова Кутова Excellent Vesper Ліва 1600X1000 (Waex.vel16Wh) | 20 500 грн. |
Ванна асиметрична Excellent VESPER 160х100 WAEX.VEP16WH | 18 499 грн. |
Ванна акрилова Excellent Vesper 160x100 см, Лівостороння (WAEX.VEL16WH) | 22 900 грн. |
Ванна акриловая угловая Excellent Vesper левая 160х100см Waex.vel16Wh бела | 20 500 грн. |
Ванна Акрилова Кутова Excellent Веспер Ліва 1600X1000 (Waex.vel16Wh) | 20 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →