Акумулятор для мотоцикла Exide Factory Sealed AGM12-31
від 4 444 до 6 771 грн. Порівняти ціни 17 →Призначення:мотоцикл Ємність:30 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:430 A |
Модифікації Exide Factory Sealed 16
Характеристики
Exide AGM12-31 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Factory Sealed AGM12-31
Сортувати
Аккумулятор автомобильный exide Ready agm 30Ah н Ев (-/+) (430en) (agm12-3 | 5 243 грн. |
Аккумулятор 30Ah-12v Exide AGM (SLA12-31) (166х126х175), R, EN430 AGM12-31 | 4 658 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 30Ah-12v AGM, R+, EN430 (52371131565) (AGM1 | 5 117 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE Ready AGM 30Ah Н Ев (-/+) (430EN) (AGM12-31 | 4 684 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE Ready AGM 30Ah Н Ев (-/+) (430EN) (AG | 4 684 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо