Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB EFB EL1000
Відео 2 | від 5 406 до 6 636 грн. Порівняти ціни 6 →Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:900 A |
Модифікації Exide Start-Stop EFB 13
Характеристики
Exide EFB EL1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop EFB EFB EL1000
Сортувати
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 100Ah Ев (-/+) (900EN) (д353 | 5 926 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 100A (EL1000) EL1000 | 5 406 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 100A (EL1000) EL1000 | 5 406 грн. |
EXIDE EL1000 | 6 055 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide EFB 6СТ-100 Євро 100 А·год (EL1000) | 6 064 грн. |
Акумулятор 100Ah-12v Exide EFB (353х175х190), R, EN900(EL1000) вир-во EXID | 6 636 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо