Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB EFB EL752
Відео 2 | від 4 133 до 5 729 грн. Порівняти ціни 8 →Призначення:авто Ємність:75 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:730 A |
Модифікації Exide Start-Stop EFB 13
Характеристики
Exide EFB EL752 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop EFB EFB EL752
Сортувати
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 75A (EL752) EL752 | 4 133 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 75A (EL752) EL752 | 4 133 грн. |
EXIDE EL752 | 5 177 грн. |
Батарея акумуляторна \"Maintenance\", 12В 75А/год EL752 | 5 151 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide Start-Stop EFB 75 А·год Ев (-/+) Euro (730E | 4 466 грн. |
Автомобільний акумулятор EXIDE START-STOP EFB 75A (EL752) | 5 369 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 75A (EL752) | 4 605 грн. |
Акумулятор EXIDE 12В 75Ач/730A START STOP EFB (P+ стандартні клеми) 315x17 | 5 729 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо