Wi-Fi камера Ezviz C3X 2.8 mm (CS-CV310-C0-6B22WFR)
Відео 8Фото 9 |
Ezviz C3X 2.8 mm |
|
Спрямована мережева камера бренду Ezviz – це рішення для вуличного відеоспостереження, яке можна зарахувати до представників середнього цінового сегменту. До фішок моделі відноситься наявність двох об'єктивів з кутами огляду по горизонталі 105 градусів у кожного: відповідно загальна оглядовість відчутно збільшується і наближається до панорамної зйомки. Ще тут є як модуль Wi-Fi, так і LAN-порт, що дозволяє передавати дані і по дроту, і «по повітрю», причому в першому випадку по одному кабелю можливе і живлення пристрою (технологія PoE 802.3af).
Камера Ezviz C3X 2.8 mm оснащена базовим сенсором на 2 МП, тому можлива трансляція FullHD-відео з частотою до 25 кадрів за секунду. Крім звичного інфрачервоного підсвічування є і звичайне LED-підсвічування. За рахунок останньої можлива не лише чорно-біла, а й кольорова нічна зйомка. До функціональних можливостей моделі відноситься розпізнавання людей та транспорту, детекція рухової активності, зворотний зв'язок голосом (для чого є вбудований мікрофон та динамік). Для первинного налаштування та отримання оповіщень на смартфон заявлено підтримку синхронізації з фірмовим мобільним додатком. А готовність до складної погоди та опадів підтверджує відповідність корпусу стандарту IP67 та розширений температурний діапазон роботи – від -30 до +60 °С.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ezviz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ezviz.
Купити Ezviz C3X 2.8 mm
Усі ціни 39 →Ezviz CS-CV310-C0-6B22WFR (2.8 мм) IP-камера видеонаблюдения Sale | 3 333 грн. |
IP-камера відеоспостереження Ezviz CS-CV310-C0-6B22WFR 2.8mm | 5 481 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Ezviz CS-CV310-C0-6B22WFR 2.8mm | 5 481 грн. |
IP-відеокамера вулична 2 Мп з Wi-Fi EZVIZ CS-CV310-C0-6B22WFR (2.8 мм) з п | 5 343 грн. |
Камера відеоспостереження Ezviz C0-6B22WFR (2.8) | 4 571 грн. |