Wi-Fi камера Ezviz C8W Pro 2K
Відео 15Фото 6 |
Ezviz C8W Pro 2K |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ezviz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ezviz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ezviz C8W Pro 2K
IP-камера видеонаблюдения Ezviz C8W Pro 2K | 6 871 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Ezviz Smart C8W 2K | 6 871 грн. |
IP-камера відеоспостереження Ezviz C8W Pro 2K | 6 865 грн. |
IP-камера відеоспостереження Ezviz C8W Pro 2K | 6 875 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →