Вантажна шина Falken BI856 215/75 R17.5 126M
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Falken BI856 215/75 R17.5 126M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken BI856 215/75 R17.5 126M
Усі ціни 9 →Falken BI856 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 126/124M | 10 086 грн. |
Falken BI856 (ведущая) (215/75R17.5 126M) | 9 158 грн. |
Falken BI-856 (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 14PR | 8 850 грн. |
Грузовые шины Falken BI-856 (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M 1001894955 | 9 243 грн. |
Falken BI856 (ведущая ось) 215/75 R17.5 126/124M | 10 089 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди