Вантажна шина Falken RI151 295/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Falken RI151 295/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken RI151 295/80 R22.5 154M
Falken RI-151 (рулевая) (295/80R22.5 154M) | 17 291 грн. |
Falken RI151 295/80R22.5 154/149M | 20 080 грн. |
Falken RI151 295/80R22.5 154/149M | 21 084 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken RI151 295/80 R22.5 154M
Ціни на Falken RI151 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Falken RI151 295/80 R22.5 154M | від 17 291 грн. | 3 пропозиції | ||
Falken RI151 315/70 R22.5 154M | від 17 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Falken RI151 315/80 R22.5 154L | від 17 928 грн. | 2 пропозиції | ||
Falken RI151 315/80 R22.5 156L | від 17 250 грн. | 1 пропозиція |