Тумба під умивальник Fancy Marble Devon 80
Фото 6 |
Fancy Marble Devon 80 |
|
Ніжки продаються окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Devon 80
Тумба підвісна Fancy Marble Devon 80 білий з умивальником Carlla 80 127080 | 16 708 грн. |
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Devon 80 (ШН-800) devon-80 | 16 708 грн. |
Тумба с умывальником Fancy Marble 800x480 мм Devon 80 ШН-Carla 800 + 35081 | 16 708 грн. |
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Devon 80 (ШН-800) devon-80-В | 16 708 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →