Тумба під умивальник Aquarius Apollo 80 70942864
Фото 5 |
Aquarius Apollo 80 70942864 78 см98 см |
|
Фурнітура Hafele. Корпус з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад з ламінованого МДФ завтовшки 16 мм. Забарвлена матовою емаллю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Apollo 80 70942864
Усі ціни 12 →Тумба підвісна Aquarius Apollo 80 см бежевий матовий 70942865 з раковиною | 11 744 грн. |
Тумба AQUARIUS APOLLO 80 консольна FUME MAT під умивальник Lux (13102) | 12 162 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Apollo 80 см 70942864 з раковиною Lux (W) | 11 622 грн. |
Тумба Aquarius APOLLO 80 консольна Graphite Lux 80 | 13 514 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Apollo 80 см 70942864 з раковиною Lux (W) | 11 744 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Aquarius Apollo 80 70942864
Ціни на Aquarius Apollo 80 70942864 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Apollo 80 70942864 | від 11 622 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquarius Apollo 100 70942863 | від 13 339 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →