Тумба під умивальник Aquarius Komo 100 70942887
Aquarius Komo 100 70942887 80 см100 см |
|
Фурнітура Hafele. Корпус з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад з ламінованого МДФ завтовшки 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Komo 100 70942887
Тумба підвісна Aquarius Komo 100 білий матовий 70942887 з раковиною Vero | 13 287 грн. |
Тумба AQUARIUS KOMO 100 навісна (поличка) Білий з умивальником Vero (W) (7 | 20 538 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Komo 100 білий матовий 70942887 з раковиною Vero | 15 290 грн. |
Модификації Aquarius Komo 100 70942887
Ціни на Aquarius Komo 100 70942887 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Komo 80 70942890 | від 11 214 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Komo 100 70942887 | від 13 287 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →