Автомагнітола Fantom FP-324
Fantom FP-324
Монтаж:1DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:40 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:зелена
Для автомобілів з напругою бортової ланцюга 24 вольта.
Всі характеристики
Характеристики FP-324
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fantom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fantom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fantom FP-324
Усі ціни 10 →Fantom FP-324 | 850 грн. |
Автомагнитола Fantom FP-324 Black/Green 24V | 960 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-324 Black/Green | 1 009 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-324 Black/Green | 949 грн. |
Автомагнітола Fantom FP-324 для вантажівок (24V) | 961 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →