Вудилище Favorite Blue Bird Compact BB1-804L-T
Favorite Blue Bird Compact BB1-804L-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Blue Bird Compact BB1-804L-T
Вудилище спиннинговое Favorite Blue Bird Compact BB1-804L-T 2.40m 3-12g Fa | 3 440 грн. |
Коліно Favorite Blue Bird Compact BB1-804L-T #3 (162498) | 672 грн. |
Коліно Favorite Blue Bird Compact BB1-804L-T #2 (162497) | 672 грн. |
Комель Favorite Blue Bird Compact BB1-804L-T (162504) 1693.37.04 | 672 грн. |
Вудлище спиннинговое Favorite Blue Bird Compact BB1-804L-T 2.40 m 3-12g Fa | 3 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →