Вудилище Favorite Blue Bird BB1-762UL-T (1693.05.28)
Відео 7 |
Favorite Blue Bird BB1-762UL-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Blue Bird BB1-762UL-T
Усі ціни 21 →Спининговое удилище Favorite Blue Bird BB1-762UL-T 2.30m 1-7g Fast | 2 581 грн. |
Спиннинг Favorite Blue Bird BB1-762UL-T 2.30m 1-7g Fast (1693.05.28) | 2 580 грн. |
Вудилище Favorite Blue Bird BB1-762UL-T 2.30m 1-7g Fast (1693.05.28) | 2 580 грн. |
Удилище Favorite Blue Bird BB1-762UL-T 2.30m 1-7g Fast (1693.05.28) 1693.0 | 2 580 грн. |
Вудилище Favorite Blue Bird BB1-762UL-T 2.30m 1-7g Fast (1693.05.28) 1693. | 2 580 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →