Вудилище Favorite SW Shooter Offshore SSHO-8015H
Favorite SW Shooter Offshore SSHO-8015H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite SW Shooter Offshore SSHO-8015H
Усі ціни 14 →Спининговое удилище Favorite Sw Shooter Offshore SSHO-8015H 2.40m 40-120g | 9 550 грн. |
Вудилище Favorite SW Shooter Offshore SSHO-8015H 2.40m 40-120g PE 4.0-5.0 | 9 550 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite SW Shooter Offshore SSHO-8015H 2.40m 40-120g | 9 550 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →