Вудилище Brain Phantom Pole 800 (1858.42.13)
Brain Phantom Pole 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Phantom Pole 800
Усі ціни 20 →Поплавочное удилище (без колец) Brain Phantom 8m | 6 640 грн. |
Удилище маховое Brain Phantom 8m (1858.42.13) | 6 640 грн. |
Вудилище Brain fishing Phantom 8m, факт. длина - 7,85 m, 308 g (1858.42.13 | 6 640 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Phantom 8m, факт. длина - 7,85 m, 308 | 6 640 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →