Вудилище Favorite SW Shooter SSH-802ML
Favorite SW Shooter SSH-802ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite SW Shooter SSH-802ML
Усі ціни 18 →Спининговое удилище Favorite Sw Shooter SSH-802ML 2.44m 5-21g Pe #0.6-1.0 | 8 854 грн. |
Вудилище Favorite SW Shooter SSH-802ML 2.44m 5-21g PE 0.6-1.0 Fast (1878.0 | 8 820 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite SW Shooter SSH-802ML 2.44m 5-21g PE #0.6-1.0 | 8 820 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →