Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game TR 243-45 (72208)
Фото 6 |
Savage Gear SG4 Medium Game TR 243-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savage Gear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savage Gear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savage Gear SG4 Medium Game TR 243-45
Усі ціни 13 →Спининговое удилище Savage Gear SG4 Medium Game 8'/2.43m 12-45g 4 sec. | 5 680 грн. |
Удилище Savage Gear sg4 Medium Game 8'/2.43m 12-45g (1854.17.12) | 4 928 грн. |
Спиннинг Savage Gear SG4 Medium Game 8’/2.43m 12-45g (72208) | 5 680 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 8'/2.43m 12-45g (1854.17.12) | 5 680 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 8'/2.43m 12-45g (1854.17.12) 1854.17. | 4 734 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →