Вудилище Favorite SW Slow Claw SLC-661M (1878.06.32)
Favorite SW Slow Claw SLC-661M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite SW Slow Claw SLC-661M
Усі ціни 9 →Вудилище Favorite SW Slow Claw SLC-661ML 2.02m Jig 30-100g PE 1.0-3.0 Powe | 11 030 грн. |
Вудилище Favorite SW Slow Claw SLC-661ML 2.02m Jig 30-100g PE 1.0-3.0 Powe | 11 030 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite SW Slow Claw SLC-661ML 2.02m Jig 30-100g PE | 11 030 грн. |
Вудилище Favorite SW Slow Claw SLC-661ML 2.02m Jig 30-100g PE 1.0-3.0 Powe | 11 422 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →