Точильний верстат Optimum OPTIgrind GU 20 3101515 200 мм 230 В
Відео 2Фото 2 |
Optimum OPTIgrind GU 20 3101515 200 мм 230 В 200 мм 230 В 200 мм 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIgrind GU 20 3101515 200 мм 230 В
Станок шлифовальный дисковый Optimum OPTIgrind GU 20 (230V) 3101515 | 9 758 грн. |
Optimum GU 20 3101515 | 11 520 грн. |
Optimum GU 20 3101515 | 11 808 грн. |
Optimum GU 20 3101515 | 12 096 грн. |
Відеоогляди
Модификації Optimum OPTIgrind GU 20 3101515
Ціни на Optimum OPTIgrind GU 20 3101515 |
---|---|---|---|---|
Optimum OPTIgrind GU 20 3101515 200 мм 230 В | від 9 758 грн. | 4 пропозиції | ||
Optimum OPTIgrind GU 20 3101520 200 мм 400 В | від 8 495 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →